Pro firmy

PROGRAM SEBEOBRANA:

Sebeobrana bývá často špatně chápána. Mnoho tréninků začíná tím, že někdo někoho bije nebo drží a teď dělej, co můžeš. My jsme se však rozhodli vám představit náš náhled na věc.
Sebeobrana začíná mnohem dříve. K fyzickému kontaktu dojde jen v té chvíli, kdy všechno zaspíme a pokazíme. Musíme dávat pozor a nebezpečné situaci se vyhnout, pokud to nejde, dostaneme situaci pod kontrolu asertivním jednáním, pokud i to selže, poté se teprve musíme uchýlit k činu.
Vše si můžete během našeho workshopu vyzkoušet. Náplň tréninku vychází z rozborů z bezpečnostních kamer, od policistů, vojáků a vyhazovačů. Abychom se ubránili, nepotřebujeme řadu složitých technik, stačí nám úplné základy a k tomu správné nastavení hlavy a díky tomu efektivně řešíme nebepečné situace.
Celý koncept je postaven na myšlence, že nejlepší je dávat pozor a hned zmizet. Vše co budeme v průběhu semináře zkoušet, budeme aplikovat i v modelových situacích.

Více informací na fightclub@fightclub.cz


PROGRAM KICK BOX

Chcete si vyzkoušet jak vypadá trénink profesionálního bojovníka?
Staňte se nachvíli trenérem, lapařem, manažerem, rozhodčím nebo profesionálním kickboxerem. Pod vedením zkušených trenérů zažijete opravdový trénink na vlastní kůži.


Více informací na fightclub@fightclub.cz